Menu
Obec Raslavice
Raslavice

Klub dôchodcov

Zámerom nového výboru je skvalitniť činnosť základných organizácií klubu dôchodcov a zväzu postihnutých civilizačnými chorobami. Preto sa zameral na zveľadenie miestnosti klubu dôchodcov, kde sa členovia schádzajú. Základné organizácie majú 147 členov.

K zvýšeniu záujmu bol pre klub dôchodcov zakúpený masážny prístroj CHIMASTER. Tento prístroj sa využíva 3 x do týždňa, t.j. v pondelok, v stredu a v piatok v čase od 13,00 hod. – 15,00 hod., kde sa zúčastňujú nielen členovia, ale majú možnosť zúčastniť sa aj nečlenovia Klubu dôchodcov a zväzu postihnutých civilizačnými chorobami.

Výber sa zameral na uskutočňovanie poznávacích zájazdov po Slovensku ale aj v zahraničí (napr. Poľsko), zájazdy na termálne kúpaliska (Vrbov a pod.). Taktiež sa uskutočňujú púťové zájazdy (Staré hory a pod.) a návštevy DJZ v Prešove. Uskutočňujeme tiež posedenia v klube dôchodcov, a to nielen v nedeľu, ale aj pri príležitosti Dňa matiek a Mesiac úcty k starším v mesiaci október, kde aj najstarších členov odmeňujeme vecnými darmi a kytičkou. Tieto posedenia sú spojené s kultúrnou vložkou, a to vystúpením žiakov Základnej školy v Raslaviciach

Kontaktná adresa:

Predseda klubu dôchodcov:Novotný František, Alejová 53/2, Raslavice

  • mobil:0908 488 051

Inštitúcie

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Suchý apríl nie je po vôli gazdom.

Pranostika na akt.deň

Ak prší 1. apríla, býva mokrý máj.

Ďalší

Preklad (translations)

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Aktuálne projekty

IROP

OP

Výstavba, rekonštrukcia a modernizácia športovej infraštruktúry

 

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:2
DNES:422
TÝŽDEŇ:2714
CELKOM:985278

Obec Raslavice

Mobilná aplikácia

Aktuálne informácie od nás
Priamo vo vašom telefóne
Viac o aplikácii
Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu na