Obsah

Správy

26.03.2020

Zubná ambulancia

Oznam zubnej ambulancie Raslavice-MUDr. Čisariková

V súvislosti s vyhlásením núdzového stavu v našej krajine a opatreniami prijatými na zamedzenie šírenia ochorenia Covid-19 oznamujeme naším pacientom, že poskytujeme zdravotnú starostlivosť pre našich pacientov v obmedzenom režime-len akútne bolestivé prípady a po predchádzajúcom telefonickom dohovore s ošetrujúcim lekárom.

Detail

22.03.2020

Kostol narodenia Panny Márie

Oznam

Nachádzame sa v situácii, ktorá sa v dejinách svätej Cirkvi vyskytla po prvý krát. Žijúcim so sviatostným Kristom teraz náš Pán veľmi chýba. Rozumejú prvým kresťanom, ktorí napriek nebezpečenstvu smrti sa zhromažďovali na sv. omši, lebo ako hovorili: „Sine Dominico nón possumus!“ Bez Krista nemôžeme žiť! Vďaka Bohu za túto ich túžbu, daj Boh, aby ste ju mali všetci.

Detail

22.03.2020

Tvorme menej odpadu a buďme zodpovední

Tvorme menej odpadu a buďme zodpovední! Teraz je to dôležitejšie ako kedykoľvek predtým

Koronavírus zasiahol nielen Slovensko, ale paralyzoval väčšinu Európy a týka sa celého sveta. Tento problém sa dotkol všetkých oblastí nášho života a prináša mnohé obmedzenia. Nevynímajúc ani nakladanie s odpadmi. Viac ako hocikedy predtým je teraz dôležitá zodpovednosť. Týka sa nás všetkých. Či už v súkromnom živote, keď sa naozaj musíme správať zodpovedne a chrániť svoje zdravie, ale aj v ostatných oblastiach každodenného života, ktorý sa momentálne zúžil najmä na naše domácnosti.

Detail

22.03.2020

MIMORIADNE CESTOVNÉ PORIADKY platné od 23.3.2020

OZNAM PREPRAVCU SAD Prešov, a. s. o zmene dopravnej obsluhy od pondelka, 23.3.2020

Oznamujeme občanom , že na základe aktuálnej spoločenskej situácie Prešovský samosprávny kraj pristupuje k ďalším opatreniam pre núdzový stav. Jedným z týchto opatrení sa týka dopravnej obslužnosti.

Detail

20.03.2020

Ochotnícke divadlo NA SKOK

Prekvapenie pre malé aj veľké deti - Rozprávky na dobrú noc.

Ako ste si určite stihli všimnúť, Ochotnícke divadlo NA SKOK zrušilo všetky plánované reprízy. Aj keď ich predstavenia tak skoro neuvidíte, ich kolektív chce byť dôkazom, že divadlo žije, aj keď nehrá. Sledujte ich profil 21.3.2020 o 20:00 hod.

Detail

Kalendár akcií