Menu
Obec Raslavice
Raslavice

Zápis žiakov 2022

Zápis žiakov ZŠ

Dnes je deň D, kedy oficiálne začínajú zápisy do prvého ročníka na základných školách. Ani u nás to nebude inak. "Hlavný zápis" sa uskutoční v dňoch 20.4.- 21.4.2022, kedy sa osobne môžte prísť pozrieť do našich super priestorov a vyplniť prihlášku. Prihlásiť sa dá samozrejme aj elektronicky.

Elektronickú prihlášku nájdete na hlavnej web stránke školy v lište napravo. Aj keď ju vyplníte týmto spôsobom, budete rovnako vítaní na prehliadke školy. Naša pozvánka platí aj pre žiakov, ktorí končia 4.ročník ZŠ a rozhodujú sa, kde budú pokračovať na druhom stupni. A úplnou novinkou bude možnosť prísť na našu školu aj do tried s rozšírenou výučbou telesnej výchovy (športových tried), ktoré v školskom roku 2022/2023 plánujeme otvoriť pre tretí a piaty ročník. K tomu sa trocha neskôr vrátime podrobnejšie, ale už dnes vás môžme vyzvať Poď sa hýbať s nami! 

 

Medzi novinky na škole patria tri sauny, vírivka, opätovne funkčný bazén, gymnasticko - relaxačná telocvičňa, veľká telocvičňa, lezecká stena, čoskoro zrenovované dopravné ihrisko, pohybový letný detský tábor. V areáli školy sa nachádza ZUŠ, pracujeme s inovatívnymi metódami COMENIA SCRIPT, SFUMATO, vyučovať autorizovane AJ budeme čoskoro aj s metódou Jolly Phonics. Podrobnejšie informácie sa o všetkom dozviete v priloženom letáčiku, aj osobne počas návštevy našej školy. 

 

Pre toto aj pre všeličo iné sme : Škola dobrých nápadov!

Dátum vloženia: 1. 4. 2022 22:58
Dátum poslednej aktualizácie: 1. 4. 2022 23:00

Udalosti

Sviatok a výročie

Meniny má Edita, Edina

Preklad (translations)

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Ak sa osy v septembri tlačia do príbytkov, prorokujú tuhú zimu.

Pranostika na akt.deň

(v súčasnosti 27.). Na svatého Cypriána chladno býva často zrána.

Ďalší

Aktuálne projekty

IROP

OP

Výstavba, rekonštrukcia a modernizácia športovej infraštruktúry

 

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:150
TÝŽDEŇ:520
CELKOM:1061273

Obec Raslavice

Mobilná aplikácia

Aktuálne informácie od nás
Priamo vo vašom telefóne
Viac o aplikácii
Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu na